Semināri

Kā saprast mākslu, kompozīciju un jūtīgumu

Šeit jūs varat iepazīties ar triju semināru aprakstiem: “Kā saprast laikmetīgo mākslu”, “Redzēt kompozīciju”, “Paaugstināts jūtīgums”.

Piesakieties semināriem skolā, grupā, darba vietā:
zaigaputrama@gmail.com, +371 29979282
Valodas: latviešu, krievu, angļu.

KĀ SAPRAST LAIKMETĪGO MĀKSLU

Mākslas interesentiem, pedagogiem, studentiem, māksliniekiem.

Semināra saturs:
• Redzēt ir izvēle;
• Laikmetu kvalitāte;
• Kompozīcija ir emocija;
• Atrast, radīt savu.

Atsauksmes:
"Nekad nebija nācies dzirdēt tik loģisku un saprotamu skaidrojumu. Sāku saprast
par ko tas viss ir." (Jauno direktoru konference, Jūrmala, 2016)
"Pārliecinoši! Šādas nodarbības vajadzētu pie katra laikmetīgās mākslas muzeja durvīm." 
"Izmēģināju skatīties kā tu mācīji un man sāka patikt Aijas Zariņas gleznas".
REDZĒT KOMPOZĪCIJU

Praktiski par vizuālo valodu – dizaineriem, amatniekiem, fotogrāfiem, mākslas studentiem, citu profesiju pārstāvjiem un interesentiem, kam jāpieņem vizuāla rakstura lēmumi.

Mūsdienās katram nākas gan rakstīt un saprast tekstus, gan arī uztvert vizuālu valodu un izteikties tajā. Padziļinātāk pievērsīsimies iepriekšējā semināra tēmai – runāsim par vizuālās valodas pamatprincipiem un to, kas ir kvalitatīvs dizains.

Darbosimies arī praktiski. Man palīdzēs un jūs konsultēs grāmatu un modes māksliniece Anna Aizsilniece (www.recycled.lv).

Atsauksmes:  "Iedvesmojošākā skolotāja" (RTU students).    

PAAUGSTINĀTS JŪTĪGUMS

Paaugstināti jūtīgajiem – pedagogiem, vecākiem, studentiem, vidusskolēniem un citiem interesentiem. Iepazīsimies un izmēģināsim noderīgas universālas komunikācijas un savstarpējā atbalsta tehnikas.

Atkarību, konfliktu, vientulības, psihisku saslimšanu, pašnāvību, izsīkuma un citu sāpju var būt mazāk. Cieņas, pieņemšanas, spēka un prieka var būt vairāk. 
Uzskatu par savu pienākumu cilvēkus iepazīstināt ar šo informāciju.

Semināra saturs:
• Paaugstināta jūtīguma priekšrocības un grūtības;
• Intraverti un ekstraverti;
• Sajūtu meklētāji;
• Jūtīgs vīrietis;
• Partnerattiecības.

Stāsts:
Kad 2011. gadā uzzināju par amerikāņu zinātnieces Elenas Aronas pētījumiem (Dr. Elaine Aron, www.hsperson.com), asaras saskrēja acīs. Sapratu, ka šī informācija manā dzīvē izskaidro ļoti daudz – nepiederības sajūtu, spriedzi, konfliktus, emocionāli grūtus stāvokļus u. c. Paaugstināts jūtīgums ir brīnišķīga dāvana, ko kā negatīvu pamana tikai sarežģījumos. Ar to jāprot rīkoties kā ar smalku instrumentu.

Arona un viņas sekotāji apgalvo, ka māte Daba savās izdzīvošanas stratēģijās apmēram 20 % cilvēku ieprogrammē ar izteikti lielāku jūtīgumu. Tādā pašā noslēpumainā veidā, kā pasaulē vīriešiem un sievietēm kāds liek piedzimt līdzīgā skaitā. 20 % jūtīguma fenomens ir atrasts arī ap simt citās dzīvās dabas sugās.

Paaugstināti jūtīgos ļoti ietekmē vide. Tieši viņi visvairāk cieš no spriedzes, pārslodzēm un apkārtējo bieži vien netīšas cietsirdības. Savukārt labvēlīgā vidē viņi uzplaukst jo īpaši un var dot nozīmīgu ieguldījumu sabiedrībai.  Lai šis stāsts jūs atbrīvo un iedvesmo!

Alkaini esmu izlasījusi visas Elenas Aronas grāmatas un publikācijas. 
Esmu aizpildījusi šīs zinātnieces sastādītu testu un saņēmusi apstiprinājumu, ka manas zināšanas un izpratne atbilst viņas dotajai informācijai – http://hsperson.com/resources/coaches/life-coaches/

Esmu izveidojusi Facebook grupu “Paaugstināts jūtīgums” trijās valodās kā arī lapu "Zaiga Putrāma koučs".

Atsauksme: "Gribēju  Jums personīgi izteikt milzīgu pateicību par grupu "Paaugstināts jūtīgums", jo pateicoties tai, esmu uzzinājis par HSP un beidzot atradis skaidrojumu neskaitāmām dzīves grūtībām. Tagad ir skaidrs, kādā virzienā ir vērts strādāt. No sirds pateicos!" (D.Ā.)

Zvaniet vai rakstiet zaigaputrama@gmail.com, +371 29979282
Iepriekšējā
Par mani
Nākamā
Koučings

Nav atbilžu

Email again: