Koučings

Kā tas darbojas?

Šo sarunu struktūra ir veidota tik gudri, ka jaunas idejas un iespējas atklājas vienmēr. Neatkarīgi no tā, kā šo procesu nosaucam.

Kādas informācijas uzzināšana vien nemaina mūsu rīcību. Ir jānotiek iekšējai, personiskai pārvērtēšanai, kādam emocionālam "aha!" pārdzīvojumam, lai pavērtos cits redzējums uz savu situāciju. Tad jaunais iekšējais uzstādījums ir jauna vieta, no kuras tiek pieņemti lēmumi. Izmainās stāja, acu skatiens, balss intonācija, pazūd garlaicība, kļūst interesanti.
Koučs ir mācījies būt par atbalsta personu, domāšanas partneri. Viņa pienākums ir garantēt emocionāli drošu, kvalitatīvas uzmanības telpu, kur var notikt šis pētīšanas un eksperimentēšanas process. Padomi netiek doti, jo tikai klienta paša iekšēji motivētas idejas būs uzpildītas ar pietiekamu enerģiju, lai plānotu un īstenotu rīcību.

Valodas: latviešu, krievu, angļu. 

Lūdzu, rakstiet vai zvaniet, ja vēlaties izmēģināt. Jautājiet: zaigaputrama@gmail.com, +371 29979282


ATSAUKSMES

“Zaiga, tevi vajadzētu izrakstīt kā zāles aptiekā."

"Redz, kā – ja ir kāda problēma, par to tikai jāsāk domāt.”

"Kad atnāku pie tevis, atkal liekas, ka viss ir iespējams.”

"Tu saproti, ko tu dari.” 

‘’Mani pārsteidza, ko Zaiga, būdama māksliniece, spēja ieraudzīt manā stāstījumā. Viņa rezumē lakoniski un precīzi. Tā ir īpaša prasme. Atklājās jaunas idejas un iespējas. Maģiski!” (Simon Noth, koučs)

“Zaigas vērīgā uzmanība pamanīs dūņās paslēpušos pērli, un viņas neatlaidība un pārliecība agri vai vēlu iecels to gaismā.”

"Turpini viņiem to teikt!"

"Zaiga, nav jau tā, ka Tu man pateiktu kādus brīnumus, par ko es neko nenojaušu, bet ir tā, ka bez sarunas ar Tevi es to vienkārši neieraugu .Un pati sev nepasaku." (Laima Puntule, māksliniece)
Iepriekšējā
Semināri
Nākamā
Māksla

Nav atbilžu

Email again: